Transport

Doprava

Transport

Doprava

Doprava

Den má pouze 24 hodin, a proto je velmi důležité efektivně využít každou minutu tohoto času. Jsme si vědomi toho, že i sebemenší zpoždění dodávek způsobuje našim zákazníkům obrovské ztráty. Z tohoto důvodu jsme se zaměřili na rozvoj vlastního logistického centra a investice do dopravních a skladovacích zařízení, což nám umožňuje flexibilitu a pečlivost logistických operací, které jsou dnes nezbytné.

Bezpečně a včas

Logistické centrum společnosti Nicromet tvoří profesionálové, kteří dbají na bezpečnost a včasnost dodávek zákazníkům. Bez ohledu na to, do které části Evropy naše výrobky přepravujeme, vždy zajišťujeme jejich rychlé a bezpečné doručení. Dlouholeté zkušenosti nás naučily, že každý profesionál potřebuje ke své dobře odvedené práci správné nástroje.

Vlastní vozový park

Náš vozový park se skládá z tahačů plachtového typu, s walking floor, plošinou pro přepravu tekutého kovu v kádích a nákladních vozidel s přívěsy pro přepravu výměnných kontejnerů. Máme nezávislou servisní základnu, čerpací stanici a myčku. Všechna naše vozidla jsou vybavena systémy GPS, které poskytují informace o aktuální dopravní situaci. Vysokou kvalitu přepravních služeb zaručuje nejen moderní vybavení, ale také kvalifikovaní a zkušení řidiči. Všichni mají požadovanou kvalifikaci ADR, na obsluhu zdvihacích zařízení a jeřábů, aby mohli komplexně obsluhovat dodávky tekutých kovů pro zákazníky.

Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Thumbnail 4
Thumbnail 5
previous arrow
next arrow
Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Thumbnail 4
Thumbnail 5
previous arrow
next arrow
Transport w całej Europie

Transport w całej Europie

Oddělení přepravy a logistiky