Kvalita

Kvalita

Kvalita

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁL

Vysoká kvalita výrobků je jedním
z hlavních strategických cílů naší společnosti.

Snažíme se budovat dlouhodobé vztahy s našimi obchodními partnery, a proto chceme, aby každá realizovaná zakázka plně splňovala očekávání a přesně odrážela specifikace uvedené v objednávce. Z tohoto důvodu je náš kontrolní proces komplexní a nepřipouští chyby v žádné fázi.

Náš hliník nemá konkurenci

Zkušenosti v oboru od roku 1990, pečlivá kontrola výrobního procesu, vyškolený personál a nejmodernější laboratoře – to vše jsou faktory, díky nimž naše hliníkové slitiny nemají konkurenci.

ZLEPŠOVÁNÍ

Jdeme s dobou

Naše snaha o udržení vysoké kvality našich výrobků znamená, že jdeme s dobou a neustále modernizujeme naše zařízení a zlepšujeme náš výrobní proces.

Víme, že objektivní externí hodnocení naší činnosti potvrzuje naši důvěryhodnost jako obchodního partnera a zaručuje nejvyšší kvalitu výrobků.

Důkazem toho je fungující systém řízení kvality, certifikovaný prestižním certifikačním orgánem a zavedený v 90. letech minulého století, který nadále úspěšně rozvíjíme tak, aby splňoval nejpřísnější požadavky – v současnosti podle technické specifikace ISO/TS 16949, a splňoval tak očekávání našich zákazníků z automobilového průmyslu.

KONTROLA A OVĚŘOVÁNÍ

Kontrola v každé fázi

Zavedené standardy a normy pokrývají celý výrobní cyklus. Jakmile projde branami továrny, je každý náklad šrotu zkontrolován z hlediska radioaktivity a chemického složení.

Detailně se dohlíží také na proces přetavení a rafinace a hotový výrobek před odesláním zákazníkovi prochází závěrečnými ověřovacími zkouškami.

Naše laboratoře jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji Baird, Spectro a Siemens.

Při testování používáme specializované vybavení: radiometrické brány, Geigerovy čítače, spektrometry ARL, laboratorní pece, prosévače a sušičky.