Praca

Oferta pracy

Kierownik zmianowy Zakładu

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
KZZ/O/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Zarządzanie podległą brygadą pracowników;
    • Zarządzanie parkiem maszynowym oraz procesem produkcji podczas zmiany – praca w ruchu ciągłym;
    • Ścisła współpraca z pozostałymi komórkami firmy w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania zakładu;
    • Bieżące raportowanie.

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane wyższe kierunkowe: zarządzanie i inżynieria produkcji lub metalurgia;
    • Mile widziane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu grupą ludzi oraz procesem produkcji;
    • Wiedza w zakresie ISO/TS 16949;
    • Mile widziana znajomość narzędzi: 5S, PPAP,CP, FMEA;
    • Mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowisku brygadzisty lub lidera zmiany;
    • Zdolności przywódcze i umiejętność delegowania zadań;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji;
    • Skrupulatność;
    • Sumienność;
    • Wyśmienita organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    Analiza

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny KZZ/O/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).